В Brunnen Вам запропонують широкий вибір розливного пива на будь який смак.

 

      Існує старовинна легенда, колись давно  бог відродження Озірис подарував країнам, де не родить виноград, пиво. Вважають що подарувавши людям рецепт пива, Озірис привніс в їх життя смак насолоди і радощів. В старогерманських мовах пиво називали «bior», «peor», «pier», «bior», «pier». Прийнято вважати, що ця назва має середньолатинські коріння і значить «biber» - напій.

      Серед  слов'янських народів переважно назва пива була однакова.  Слово «пиво» та «пити» дуже співзвучні у більшості слов'янських мов і пишуться зазвичай так: «пиво» — українською, а російською - «пиво», «піва» — білоруською, «piwo» — польською, «пиво» — сербсько-хорватською, «pivo» — чеською, словацькою мовами - «pivo».  І у  літописах галлів, скандинавів та бретанців   також згадується про напій пиво.

 

Пиво безалкогольне

 

Безалкогольне пиво було розроблено та вироблено вперше в 1970 році. Спочатку призначалася для людей з алкогольною залежністю, бажаючих «м'яко» кинути пити, а також для любителів пива, які за станом здоров'я чи переконаннями не можуть вживати алкоголь. Безалкогольне пиво містить невелику кількість алкоголю, але існують сорти, в яких алкоголь повністю відсутній. В англійській мові безалкогольне пиво позначається як low-alcohol beer (пиво з низьким вмістом алкоголю) або near-beer (близько-пиво), що ближче до дійсності, так як навіть коли на етикетці пише 0% пиво містить залишкову кількість алкоголю, що особливо важливо знати водіям  і людям інших професій із суворим контролем алкоголю.

Технологія виробництва

Безалкогольне пиво готується так само, як і звичайне, але з використанням спеціальних дріжджів і з придушенням бродіння на певній стадії. Альтернативний спосіб полягає у видаленні алкоголю зі звичайного пива, що краще позначається на смаку напою. Видалення може бути проведено термічно за допомогою вакуумної дистиляції чи вакуумного випарювання або ж мембранним способом за допомогою діалізу або зворотного осмосу. Останній спосіб застосовується все частіше завдяки низькотемпературному режиму і меншому впливу на структуру напою.

Безалкогольне пиво в світі

У багатьох країнах існують обмеження по кількості алкоголю в напоях, та пивоварні компанії спеціально знижують вміст алкоголю в своїх продуктах, щоб знизити податки чи для спрощення одержання ліцензій дрібним магазинам. В ісламських країнах, де заборонений алкоголь, популярне безалкогольне пиво з ароматами персика, яблук або полуниці.

Цікаві факти

У штаті Вісконсін, США, дозволено продавати пиво, що містить не більше 0,5% алкоголю. Це дає можливість підліткам і навіть дітям легально напиватися, купуючи «безалкогольне» пиво в супермаркетах. В той же час в інших штатах закон забороняє покупку пива особам  до 21 року, навіть якщо вміст алкоголю там рівно нулю.

 
 

Пиво Hoegaarden

 


Пиво Hoegaarden 21 березня 1925 року в місті Хугарден народився П'єр Селіс, людина, яка створила пиво Хугарден.
З ранніх років він допомагав на пивоварні, де широко використовувалися різні спеції і фрукти, як добавки до пива. Але в 50-х роках на місце, де він жив, підступили інші, великі пивоварні компанії, зокрема, Stella Artois. І пивоварню «Tomsin», де працював П'єр Селіс, закрили. Тоді він почав працювати на молочній фермі свого батька.

Одного разу друзі запропонували П'єрові, в жарт, зварити трохи пива, адже те, що було тоді, нікуди не годилося. П'єр спробував. Першу партію пива він зварив в молочному котлі. П'єр пригадав, як варилося пиво на пивоварні «Tomsin», адже ніяких рецептів у нього не було. У той, перший, рецепт входили солод, хміль, мелені насіння коріандру і цедра апельсинів. Рецепт, який П'єр взяв за основу, використовувався, ще з 1445 року в місцевих монастирях. Це був один з популярних рецептів, його використовували як в пивоварнях, так і в домашніх умовах. Але, все ж, невідомо, чи був сучасний рецепт пива Хугарден узятий з монастирів, чи П'єр Селіс придумав свій рецепт, та офіційна історія пива Хугарден почалась у 1966 році.

Нове пиво сподобалося всім, хто його пробував, і П'єр вирішив виробляти пиво вже комерційними партіями. У 1966 році Селіс купив невелику пивоварню, котру встановив у стайні, поруч з будинком. Потім виробництво довелося розширити - переїхати в будівлю старого, занедбаного лимонадного заводу.

Біле пиво П'єра Селіса швидко витіснило лагер Stella Artois, спочатку з Лювена, потім з Антверперна, а потім поширилося на Нідерланди та Францію. Всім подобався той особливий смак, так не схожий на смак лагера. І ще родзинку додавав незвичайний важкий восьмигранний стакан, в який наливали це пиво.

 Тепер пиво «Хугарден» варять у Лювені, і всіма правами на нього володіє холдинг InBev.

 

 

Пиво Warsteiner

 
 
Варштайнер

У 1753 році в невеликому містечку Варштайн в Німеччині Антоній Крамер сплатив податок в один талер за те, що продав пару бочок пива власного виробництва. Власне з цього малопримітного факту і починається історія пивоварні Warsteiner, яка сьогодні є одним з найбільш популярних виробників преміального пива в Німеччині. В історії цієї пивоварні взагалі мало примітних фактів, крім двох - вона розвивалася без будь-яких катастроф і проблем, і вона до цих пір належить сімейству Крамерів, що в наш час глобалізації дійсно привертає увагу.

Сам Антоній Крамер варив пиво в основному для своїх потреб. Виходило у нього це добре, і Антоній іноді торгував надлишками. Зміни почалися, коли в справу включився його син Йоханес. Він придбав невеликий заводик в центрі міста і збільшив обсяги виробництва. Справа Крамерів швидко почала процвітати. Навіть пожежа 1802 року, що знищила практично все місто, пішла на користь. Буквально через кілька місяців родина відновила виробництво, та ще й переробила свій будинок в готель. До речі, саме завдяки готелю пиво Крамерів прославилося в навколишніх містах, ще до того, як його почали туди поставляти. Свою справу зробили постояльці - розносили чутки про чудове пиво. У 1803 брат Йоханеса, Каспар, розширив сімейний бізнес, відкривши в центрі міста паб.

Бізнес Крамерів успішно розвивався, а їх пиво користувалося стабільною популярністю серед простого люду. З кінця 19 ст. пиво Warsteiner стало стрімко поширюватися по Німеччині. Цьому посприяв розвиток залізничної мережі і вагони-рефрижератори. Раніше пиво доставлялося кінними возами, тому далі сусіднього містечка довести його було неможливо. Крім того, за кермо компанії встав онук засновника Альберт Крамер, він був першим дипломованим пивоваром.

 
                                                
 

Пиво Litovel

 

Літовел

Назва пива Літовел збігається з назвою міста Літовел, розташованого на сході Чехії. Історія пивоваріння в місті Літовел почалася в 1291 році, коли король Чехії видав ярлик-дозвіл князю Фріштенскому на виробництво пива, а також зобов'язав князя поставляти пиво Літовел до двору. З тих пір це пиво є Королівським Пивоваром.

Самі чехи називають Літовел «Моравський Пльзень», натякаючи тим самим на схожість пива Літовел зі знаменитим Пльзень, пивом, яке вважається кращим в світі. А саме місто Літовел називають «Чеською Венецією» за його унікальну красу.

До сьогоднішнього дня пивовар Літовел вважається в Чехії зберігачем традицій чеської пивної культури. Щорічно всі знаменитості чеського суспільства від політиків до знаменитих спортсменів (збірні Чехії з футболу та хокею) проводять благодійні заходи, всі збори від яких спрямовуються на підтримку чеської пивоварної історії Королівського Пивовара Літовел.

Насолоджуйтеся незрівнянним пивом Літовел - пивом з «Чеської Венеції»!

           

 
Social Like

Алкогольні напої


Винна карта
Грузинські вина
Коньяк

Пиво у BRUNNEN


Свіже пиво
Живе пиво
Пиво розливне

Мясо від BRUNNEN


Стейк у Бруннен
Стейк хаус
Мясні страви
-->