Користь розливного пива для здоров'я

 

Живе розливне пиво - отримуємо задоволення і масу необхідного для організму!

При обговоренні шкоди і корисності розливного живого пива зламано вже не те що чимало, а просто тисячі і тисячі копій. Думки висловлювалися вельми різні, і всі вони мали різний ступінь обгрунтованості. Однак сьогодні можна сказати, що проведені досить серйозні дослідження, які дозволяють підтвердити основний висновок: при нормальному рівні споживання живе пиво не тільки не приносить шкоди, але й дійсно корисно, навіть необхідно людському організму.

Який рівень споживання живого пива слід вважати нормальним?
Тут медики дещо розходяться в своїх оцінках. Граничними показниками є 25 грам чистого спирту на добу без урахування ваги людини і 1 грам чистого спирту на добу на 1 кілограм ваги. Що при перерахунку на пиво дає нам від 0.5-0.7 до 2-х літрів живого пива. Відзначимо, що багато вчених стверджують - регулярне споживання пива більш корисно для здоров'я, ніж споживання в режимі «від випадку до випадку».

У чому саме полягає користь від живого розливного пива?

Цей благородний напій вже тисячі років виготовляють з натуральних компонентів. Сам цей факт вже говорить про його «перевіреності» і корисності. Але варто додати, що багато компонентів, які використовуються при варінні пива, застосовуються також саме в лікувальних цілях, скажімо, в гомеопатії.
Тепер від загального перейдемо до частковостей.
Будь-який людський організм потребує в фолієвої кислоти. Щоб задовольнити добову потребу в ній необхідно з'їсти 7 кг капусти. Спробуйте це зробити! Але сходіть в найближчий магазин розливного пива і випийте менше літра пінного напою - і добова потреба задоволена!

Але це далеко не все. Кожен раз, коли Ви замислюєтеся, де купити живе пиво, фактично вирішується питання, де придбати:
- Найпотрібніші для організму вітаміни. Особливо багате пиво на вітаміни групи В (В1, В2, В3, В6, тобто тіаміну, рибофлавіну, пантотенової кислоти, піридоксину, ніацину і т.д), містить воно і вітамін РР. Саме ці вітаміни сприяють обміну речовин, нормалізують, забезпечують роботу серця, продукування червоних кров'яних тілець.

- Не менше необхідні для організму мікроелементи та речовини. Окрім задоволення від кожного келихи розливного пива, це ще і отримання нашим організмом заліза і міді, фосфору і магнію, легкозасвоюваного кремнію, інших мікроелементів, більше 20 амінокислот, янтарної кислоти ... Крім загальної користі і корисності все це - конкретна профілактика, наприклад, раку шкіри і простати.
Корисність живого пива підтверджують і історичні факти, емпіричний досвід. Згадайте пушкінську маленьку трагедію «Бенкет під час чуми». Сенс вживання бурштинового напою на цьому бенкеті був і практичний, медичний! Історичний факт полягає в тому, що спустошливі епідемії чуми в середньовічній Європі багато в чому долалися вживанням пива!

Користь розливного живого пива.

Чому вище скрізь підкреслювалося, вказувалося на користь саме від живого пива? Певною мірою все вищеперелічене відноситься до будь сортам бурштинового напою, що готується з будь технологіям. Але саме, що тільки в певній мірі. Фільтрація, пастеризація дозволяють зробити пиво більш прозорим, яскравим, приємним на вигляд, збільшити термін його зберігання. Але цим самим і зменшуються його позитивні властивості. Якщо ми щось відфільтровують, то видаляємо і, як мінімум, частина важливого, корисного, необхідного. Тривалий термін зберігання увазі саме знищення живого, того, що здатне розвиватися (в нашому випадку - бродити). А це зовсім не сприяє збереженню корисних речовин та властивостей пива. Тому, саме розливне живе пиво це справжнє задоволення і криниця корисностей!

Social Like

Алкогольні напої


Винна карта
Грузинські вина
Коньяк

Пиво у BRUNNEN


Свіже пиво
Живе пиво
Пиво розливне

Мясо від BRUNNEN


Стейк у Бруннен
Стейк хаус
Мясні страви
-->