Живе та свіже пиво у Бруннен. Як визначити свіже пиво чи ні?

 

Як визначити свіже пиво чи ні?

Купуючи пиво, ми хочемо вибрати тільки свіжий напій, але чи так просто вирахувати по-справжньому свіже пиво, не будучи фахівцем у цій галузі?

Будь тара, в якій перевозять пиво: бочки, кеги, пляшки та банки - призначені для його захисту і збереження свіжості. Проте з часом будь-яке пиво може дійти до такого стану, що його буде навіть неприємно нюхати, не те, щоб пити.

Існують певні правила, виконуючи які, завжди можна бути більш-менш впевненими в якості обраного напою.

image 1) Пиво слід купувати саме те, яке знаходиться в холодильнику. Адже холод підтримує свіжість цього напою. Адже навіть якщо пиво щільно закупорений, але пролежала в кімнатній температурі пару місяців, то у нього з'являється несвіжий присмак. Також холод уповільнює окислення пива.

2) Навіть при самій кращий системі закупорки, в банку або пляшці все одно не утворюється вакуум. Тому, навіть невелика кількість кисню призводить до того, що смак напою руйнується.

3) Слід обов'язково звернути увагу на термін придатності пива. Необхідно обов'язково подивитися на те, що написано біля дати - час розлиття в тару, а також глянути на строк зберігання або на зазначений час, згідно з яким пиво можна вживати. Природно, що, чим ближче термін підходить до цієї дати, тим вище ймовірність придбання некондиційного пива.

4) Якщо на пляшках є пил, то це говорить про те, що пиво вже нікуди не годиться - і вже давно. Таке пиво більше нагадує мумію, так що не слід його купувати.

5) Якщо пиво знаходиться в місці, на яке падають сонячні промені, і ще в прозорій тарі, то його брати теж не слід. Випромінювання ультрафіолету здатне зруйнувати пиво так само, як і тепло з повітрям. А якщо ці три чинники об'єднаються, то від подібного пива слід триматися подалі.

Ні в якому разі не слід брати пиво на розпродажі. Знижена ціна говорить про те, що у пива майже закінчився термін придатності або вся партія була невдалою.

Необхідно берегти своє здоров'я і купувати тільки якісне пиво. Втім, це в наших же інтересах.

 

Домашні пивоварні - справжнє "живе" та свіже пиво.

Мистецтво пивоваріння настільки старе, наскільки стара історія людства, адже його варили більше дев'яти тисяч років тому. Важко не погодитися з тим, що пиво не тільки чудово освіжає, але і досить корисно для організму, завдяки чому цілком заслужено користується величезною популярністю в усьому світі. Однак дійсно «корисним» є тільки свіже або «живе» пиво. Так, помірне вживання «живого» пива значно уповільнює відкладення жирів, здатне регулювати артеріальний тиск (зменшується здатність згущуватися крові), знижується рівень холестерину, а також запобігає атеросклеротичний процес (набагато зменшується ризик інфаркту міокарда), знижується рівень вмісту цукру в крові. Таке свіже пиво діє як сечогінний засіб, виводить іони натрію і хлору, при цьому в організмі зберігається калій і магній. Однак до процесу вживання пива слід поставитися без фанатизму, оскільки воно не є панацеєю від всіх перерахованих вище захворювань.

image Однак «живе» пиво - задоволення не з дешевих, та й не завжди воно доступне. Чи то справа власна міні-пивоварня, за допомогою якої можна самостійно приготувати дійсно високоякісне пиво. Міні-пивоварня є закритою середовищем для пивоваріння, в якій зберігається вуглекислий газ, що створився в процесі свого ж бродіння. Внаслідок цього в домашній пивоварні значно зменшується період бродіння, а, значить, і дозрівання пива. Так, за один захід в міні-пивоварні готується 10 літрів пива, при цьому повний цикл приготування «живого» пива займе від 7 до 14 днів. Пиво, приготоване в міні-пивоварні, зберігає всі корисні якості справжнього "живого" пива. При цьому у Вас з'явиться унікальна можливість приготувати більше 20 різноманітних сортів пива: світле, темне, ароматне медове, слов'янське, голландське, а також датське, канадське, американське і багато інших сортів.

Треба сказати, що домашня пивоварня не потребує особливих умовах роботи. Її можна поставити скрізь, оскільки за своїми розмірами такий апарат не перевищує розмірів звичайного кухонного комбайна (довжина становить 39 см при ширині 26 см і висоті 31 см., при цьому вага зібраної конструкції дорівнює двом кілограмам). Для того щоб зварити своє власне пиво, Вам не потрібні абсолютно ніякі спеціальні знання та вміння, адже Ваша машина все сама - приготує справжнє пиво, контролюючи при цьому всі стадії процесу виготовлення, тоді як Вам залишиться лише додавати воду. Міні-пивоварня буде служити Вам багато років, так як виготовляється тільки з високоякісних і спеціально підібраних матеріалів. До того ж оригінальний дизайн міні-пивоварень чудово доповнить інтер'єр Вашої кухні.

Існують різні види міні-пивоварень, проте їх комплектація практично ідентична, а деякі моделі оснащені додатковими функціями. В основному з домашньої пивоварнею йдуть наступні складові: блок карбонізації, запобіжний клапан, що забезпечує оптимальні умови приготування пива, манометр, змінні рукоятки для краника, пристрій для розливу отриманого пива в тару під тиском, дріжджі, одна упаковка пивної суміші для виготовлення десяти літрів пива, три балончика з вуглекислим газом, а також інструкція.
Незаперечною перевагою міні-пивоварень є те, що вони з легкістю помістяться в звичайному холодильнику, таким чином, Ви зможете в будь-який час насолоджуватися прохолодним, свіжим, а, головне, високоякісним продуктом власного виробництва!

Social Like

Алкогольні напої


Винна карта
Грузинські вина
Коньяк

Пиво у BRUNNEN


Свіже пиво
Живе пиво
Пиво розливне

Мясо від BRUNNEN


Стейк у Бруннен
Стейк хаус
Мясні страви
-->