Стейк Шато-Бріан від ресторану БРУННЕН Івано-Франківськ

Приготувати смачний стейк це справжнє мистецтво, з цим мабуть ніхто не буде спорити. А правильний класичний стейк - тим більше.  І щоб осягнути це мистецтво і наблизитися до  досконалості потрібно затратити багато часу і зусиль . Але  хто не пробує, той не навчиться!!!  Шеф – повар ресторану БРУННЕН досягнув у цій справі не аби яких висот.  Сьогодні ми спробуємо разом з ним поділитися рецептом приготування стейку  Шато-Бріан від ресторану БРУННЕН Івано-Франківськ.  Отже давайте спробуємо разом з нами приготувати стейк Шато-Бріан.  Для цього потрібне – гарний настрій, хороше м'ясо і якісний гриль ну і звичайно талант відчувати м'ясо.

Для приготування стейку Шато-Бріан від ресторану БРУННЕН Івано-Франківськ нам знадобиться центральна частина вирізки.  Вагою біля 300-400 грамів.
Підібрати  "правильне" м'ясо це не легка справа, ось актуальна порада.  Спробуйте купити на ринку ще тепле м'ясо, якщо вам так пощастило, то можна зразу приступити до готування стейку. У іншому випадку краще зразу видалити пліву, положити м'ясо у холодильник на  3-4 дні у закритому посуді, час від часу зливаючи сік.

Отже приступимо до приготування нашого стейку Шато-Бріан
1. Крок перший: зробимо надрізи  навскоси по всій довжині м'яса, цим ми  “вб'ємо  двох зайців”. Через надрізи у  м'ясі солі і перцю буде легше впитатися. По-друге, ми перерізали прожилки а значить м'ясо не буде  скручуватися від високої температури.

стейк Шато-Бріан        приготування стейк Шато-Бріан

2. Далі натремо м'ясо  сіллю і перцем.

стейк Шато-Бріан від ресторану БРУННЕН спеції                  стейк Шато-Бріан ресторан БРУННЕН солимо

3. Наступним кроком буде змащування м'яса рослинною олією. А далі відправляємо м'ясо  на гриль. Тут треба окремо зупинитися бо у нашому ресторані всі мясні блюда готуються на грилі Josper. Тому стейки приготовані у нашому ресторані такі смачні і соковиті
4. Отже  м'ясо необхідно спочатку обсмажити при температурі 250°с і так  - по 10-15 секунд. Обжарювати треба послідовно кожну з чотирьох сторін. Як результат повинна утворитися хрустка скоринка, яка не дасть соку виходити назовні і як результат наш стейк вийде сочний і смачний.

обжанення стейк Шато-Бріан від ресторану БРУННЕН                стейку Шато-Бріан в процесі приготування

5. Обов'язково потрібно  регулярно змащувати наш  стейк рослинною олією!

6.Далі продовжуємо готувати наш стейк при температурі 180-200°с. Поступово доводячи стейк  до відповідного ступеня готовності. Отримати ступінь готовності, не так то просто а особливо коли м'ясо не можна надрізати. Це дуже важливо, бо витече сік!  Дамо Вам підказку: для приготування стейка з кров'ю  необхідно 10-12 хвилин, а для добре просмаженого - біля 25 хвилин.

готовий стейк Шато-Бріан                стейк Шато-Бріан

7.Наш стейк Шато-Бріан вже готовий. Тепер можемо приготувати соус по своєму бажанню. 

До такого вишуканого і смачного блюда  можна приготувати смачний гарнір.  Для прикладу, печена картопля, запечені овочі на грилі, та багато іншого що підкаже Вам фантазія і Ваші уподобання, а приправити всю цю красу можна зеленню.  А тепер, можете сміливо запрошувати всіх за стіл. Не забудьте заздалегідь приготувати пляшечку гарного вина, яке підкреслить і виділить смак гарно приготованого стейку!!! 

 

Стейк Шато-Бріан ресторан Бруннен

Social Like

Алкогольні напої


Винна карта
Грузинські вина
Коньяк

Пиво у BRUNNEN


Свіже пиво
Живе пиво
Пиво розливне

Мясо від BRUNNEN


Стейк у Бруннен
Стейк хаус
Мясні страви
-->