Стейк хаус BRUNNEN це вино, пиво і запашний стейк

 

         Атмосфера - це важливо? Відповіді немає. У всякому разі, однозначної - точно. Комусь абсолютно все одно, де - хоч в чистому полі, лише б смачно. Інший - від неприємної атмосфери тут же падає в обморок і реанімації не підлягає. Є й інші варіанти. Але це все слова ...

        Коли ми створювали ресторан BRUNNEN, ми знали - на всіх не догодиш. Ми вирішили спробувати потурати у всьому самим вибагливим. Стейк хаус - це втілення стилю. Такого, яким бачимо його ми. Наш ресторан - це суміш традиційних уявлень про стильний дизайн і відвертий fashion. Тут є модний шарм і затишок настільки відчутний, що його можна вдихнути. Тому у нас добре ... всім? Ні. Напевно, не всім. Але як мінімум самим вибагливим.

 

image        Як Ви вже зрозуміли, ресторан BRUNNEN спеціалізується на пиві, вині і м'ясних стравах . І не просто на м'ясних стравах, а на соковитих, ароматних стейках. Приготувати справжній, правильний стейк насправді дуже складно. Прискіпливі гурмани вловлюють найменші недоліки, які часом формуються задовго до потрапляння продукту на кухню ресторану. Тим не менш, стейк-хаус BRUNNEN справляється зі своєю місією і вважається одним з кращих закладів міста.

        Інтер'єр закладу умиротворяє. Світле кленове дерево і порцеляновий посуд на поличках, завіски і подушки - все сприяє створенню домашнього затишку. Розташувавшись в якому з трьох залів, можна спостерігати за актуальними спортивними подіями та показами модних колекцій на телеекранах, розглядати унікальну винну колекцію за склом, поки апетит підігрівається чудовим запахом стейків, жаряться на грилі тут же, в залі. Офіціант тим часом порекомендує вибрати один з 4-х соусів, а також «правильне» вино до м'яса.  image

        Соковиті ароматні стейки будь-якого розміру (від 250 до 500 г) з телятини, свинини, баранини, лосося приготує за унікальною технологією професійний майстер гриля. Процес «дозрівання» м'яса для фірмових стейків стейк-хаус BRUNNEN тривалий і складний: від трьох до шести тижнів в тушах, при невисокій плюсовій температурі. При цьому м'ясо набуває неповторні смакові якості. Винна карта ресторану складена кваліфікованим сомілье спеціально для «м'ясного» меню.

        Крім того, шеф-кухар пропонує прекрасний вибір страв каліфорнійської та європейської кухні, оригінальні страви з морепродуктів і класичні десерти: ніжний чіз-кейк, гарячий яблучний пиріг з ванільним морозивом, шоколадне тістечко «Брауні» та інші.

 

         BRUNNEN - місце, створене для тих, хто любить м'ясо. Його люблять ті, хто приходить сюди з'їсти стейк, і ті, хто прийшов працювати в цей ресторан, щоб щодня готувати для Вас наші страви і розповідати Вам про неповторному смаку мармурового м'яса. Кухарі й офіціанти, менеджери і технічний персонал - кожен, хто працює в BRUNNEN, перш за все, стає фахівцем по м'ясу. Тому що м'ясо не терпить непрофесіоналізму. Добірне мармурове м'ясо - не просте. Для того, щоб ми змогли приготувати для Вас найкращі стейки, м'ясо, яке ми використовуємо, проходить довгий, повний випробувань шлях. І те, чи потрапить м'ясо в наші вугільні печі, залежить від найдрібніших деталей: у якому кінці світу майбутній стейк народився, виріс, що він їв і пив, як його упакували і відправили до нас, в BRUNNEN. Ми доставляємо найкраще в світі м'ясо тільки з Австралії і США і використовуємо унікальні технології для приготування ідеальних стейків у вугільних печах. Ми знаємо про наші стейки все: де і як вирощуються бички; як зберігається і доставляється м'ясо; як готуються стейки і з чим їх краще подати. А ще в BRUNNEN люблять Гостей - адже для справжнього майстра немає більшої радості, ніж ділитися своїми знаннями, досвідом, працею з людьми. Ми не заграємо з нашими Гостями, не намагаємося залучити їх  декораціями або витіюватими назвами страв, не розповідаємо небилиць про нашій кухні. Ми поважаємо наших Гостей і ділимося з ними найкращим - нашими стейками. Наше меню складено і розраховано для справжніх любителів м'яса. Всі страви в ньому ідеально підібрані з тим, щоб допомогти Вам насолодитися їжею. Те ж саме відноситься і до нашої винної карти.

         Успіх BRUNNEN обумовлений як раціональною перевагою - це професійно приготовані стейки з відбірної яловичини, так і емоційної складової концепції, закладеної вже в назві стейк-хаусу BRUNNEN. Слово BRUNNEN для назви ресторану ми використовували від старогерманського "BRUNNEN", що означає  “колодязь” або “криниця”. Ми готові зустріти Вас, напоїти і втамувати голод. Гості BRUNNEN - це хороші люди, наші друзі і переможці «по життю», які люблять м'ясо і прийшли поїсти стейки, персонал стейк-хаусу - це хороші люди, які ці стейки готують і подають.

         Культура стейк-хаусу в розумінні BRUNNEN заснована на трьох базових принципах: культ м'яса, культ вина і культ Гостя. Культ м'яса - це експертний підхід до стейків, від відбору м'яса до технології приготування. Культ вина - професійний підхід до вибору вин: ми знаємо про вина все і пропонуємо до наших стейків ті, які з ними ідеально поєднуються. Культ Гостя - це основа нашої гостинності. Ми знаємо і любимо наших Гостей, створюємо для них найкомфортніші умови. У BRUNNEN все доставляє Гостю задоволення - їжа, напої, музика, обслуговування, атмосфера відкритості та гостинності. І ми впевнені: спробувавши одного разу те, чого нам вдалося досягти, ви станете справжніми цінителями справжніх стейків і, отже, нашими постійними друзями!

Ще раз - Ласкаво просимо!

Social Like

Алкогольні напої


Винна карта
Грузинські вина
Коньяк

Пиво у BRUNNEN


Свіже пиво
Живе пиво
Пиво розливне

Мясо від BRUNNEN


Стейк у Бруннен
Стейк хаус
Мясні страви
-->