Стейк хаус БРУННЕН – Стейки приготовлені на деревному вугіллі Josper

 

       Бездоганними в «Brunnen»  є кухня та обслуговування. Обладнання кухні всесвітньо відомої   іспанської фірми Josper S. A.  Хоспер - світовий лідер з виробництва закритих грилів-печей на деревному паливі. Грилі хоспер являють собою закриті грилі-мангали або грилі-печі, що працюють на підставі системи регульованої тяги.    

          Піч Josper        image        image

       Вугільні грилі від хоспер - єдине на ринку рішення, що дозволяє одночасно використовувати переваги мангала і печі на деревному паливі (аналог "російської" або будь-який інший закритої печі), до того ж приготування їжі за допомогою продукції Josper безпечно і просто.

        Важлива перевага печей Josper висока температура. На приготування на двох решітках 7 кг курячих ніжок потрібно всього три хвилини. Завдяки унікальній конструкції грилів-мангалів Josper, що працюють на деревному вугіллі, м'ясо, риба, овочі виходять надзвичайно смачними і ароматними.

        Стейк (steak) - англійське слово, що позначає порційний шматок м'яса для жарки. У словянських мовах аналога цьому слову, мабуть, не відшукати. Хіба що «біфштекс»? Але і це буде не правильно, оскільки м'ясо для нашого біфштекса можна і відбити, і навіть дрібно порубати, при цьому біфштекс не перестане бути біфштексом. Зі стейком все по іншому. Стейк - це цілісний шматок м'яса, який не піддавався механічній обробці. Варто його відбити, як він негайно перестане бути steak і перетвориться в cutlet.

image       image      image


        Стейк-хаус (steak house або навіть steakhouse) - стійке поєднання, що означає «ресторан спеціалізується на стейки з яловичини». Стейк-хаус на слух американця сприймається також природно, як для нас пельменна або чебуречна (тільки без відтінку «дешевої закусочної», оскільки як не крути, а для стейка доведеться згубити цілого бичка, від туші якого лише 7% піде на стейки, що у любому випадку відбивається на ціні). Класичний стейк вважається американським винаходом і чи не єдиним цінним внеском США у світову кулінарію. Правда більшості американців немає ніякого діла до свого внеску у світову кулінарію, вони просто їдять стейки протягом багатьох поколінь. Цілком природно, що така спадкоємність поступово перетворила стейк із звичайного блюда в частину американської культури. На перший погляд приготування стейка здається нітрохи не складним заняттям, але в цій справі є безліч нюансів.

 image

Справжній стейк готують тільки з м'яса бичків. Брати для цих цілей м'ясо корови - все одно, що доїти бика. Причому, підійде бичок тільки певної породи, вирощений у спеціальних умовах. Краще готувати з м'яса бичків Абердинського породи і породи чорного бичка ангус. Це кращі світові стандарти. Готують стейк на вугіллі в особливій печі - хоспер (Josper). Це теж світовий стандарт. Суть її роботи заснована на «правильних протягах» і інтелектуальної регулюванню температур. У хоспер стейк природним шляхом обволікається у вигляді футляра, продовжуючи оплавлятися зсередини. При цьому соки залишаються в м'ясі. Ніяких мангалів, сковорідок і мікрохвильовок!
    Існує п'ять-сім ступенів підсмажування. Захоче клієнт - м'ясо буде максимально просмажене, не захоче - можлива навіть «кривава» начинка. Хоспер дозволяє ювелірно регулювати ступінь прожарювання. Адже жар, що йде з усіх боків, створює тиск всередині шматка, і вся волога зганяє до центру. Саме тому перше, що належить зробити зі стейком - розрізати навпіл упоперек м'ясних волокон. І не забувайте, що стейк на тарілці все ще продовжує «доходити». Класика жанру Стейк можна побачити в меню більшості ресторанів. А процес його приготування часто вважається імпровізацією. Століттями перевірені рецепти приготування стейка перетворили цей процес в створення шедевра. І найголовніший рецепт приготування фірмового стейка - не відхилятися від старовинного рецепту.


       Подорож стейка починається на фермі, де вирощуються бички. Звичайно, можна піти на ринок і вибрати відмінне м'ясо, приготувати з нього якісний стейк, але справа в тому, що завтра м'яса такої ж якості може не виявитися. І, звичайно, того що є не вистачить на наші обсяги. На наступному кроці м'ясу бичка належить визріти. Для визрівання м'ясо кладуть у вакуумну упаковку і знаходиться воно там протягом трьох тижнів. Під час визрівання білки м'яса перетворюються на молочну кислоту. Кислота розм'якшує сполучну тканину волокон. М'ясо стає ніжним. Потім м'ясо потрапляє в ресторан. imageНарізане на порційні шматки воно обсмажується нашими поварами в спеціальній вугільної печі під назвою хоспер. М'ясо обсмажують в два прийоми: спочатку на підвищеній температурі, щоб утворилася скоринка, що не дозволяє витікати соку і потім дожарюють на робочій, більш низькій температурі.
       Температуру в центрі стейка перед подачею на стіл перевіряє шеф-повар, за допомогою спеціального щупа з термометром.  Закінчується подорож стейка на столі охочого до м'яса гостя, якому слід без зволікання розрізати шматок посередині, інакше він продовжить готуватися прямо на тарілці.
   Гарним доповненням до хорошого стейку послужить келих вина. Стейк без вина це не те щоб гроші на вітер, але з нимви відкриєте цілу скарбничку  незабутніх гурманських вражень. Стейк - страва нехитра. У приготуванні стейка головне знайти надійного постачальника мяса і постаратися нічого не зіпсувати, педантично дотримуючись технології. Будь-яке блюдо можна приготувати добре чи погано, будь то екзотичний поки ще стейк або звичні пельмені. Все залежить від якості використовуваної сировини і майстерності кухаря. Можна подавати стейк як церімонію, з усіма атрибутами: цікавими історіями, звичаями і ніжним присмаком. Основна ідея полягає в тому, щоб закріпити у свідомості гостя нехитру формулу: «М'ясо - це добре. Гарне м'ясо в хорошому стейк-хаусі - це дуже добре ». Треба віддати належне, формула настільки проста і підноситься так ненав'язливо, що переймаєшся їй моментально. Але хіба це погано?

Social Like

Алкогольні напої


Винна карта
Грузинські вина
Коньяк

Пиво у BRUNNEN


Свіже пиво
Живе пиво
Пиво розливне

Мясо від BRUNNEN


Стейк у Бруннен
Стейк хаус
Мясні страви
-->